środa, 20 marca 2013

Natural facial peel


Hello lovely people,

lately, I've got very much interested in natural ways of taking care of your body and improving your beauty. I would like to share them with you, therefore, from time to time, I will be posting some ideas and methods that I've learnt and already tested.

Today, I would like to show you an easy, cheap and natural way of getting a smooth and fresh skin. I've learnt about it a long time ago, however, I don't remember exactly where. As I'm doing a research on the internet now, I can see that it is quite known, but that is not really the point. I have been using this method for a long time now and I think it is remarkable. It removes the surface layer of the dead skin and makes it extremely soft and clean. It also helps with acne, spots, discoloration etc.


.......................................................Hej kochane ludziki, 

od pewnego czasu interesuję się naturalnymi sposobami dbania o ciało i urodę. Chciałabym się nimi z Wami podzielić. Z tego powodu, od dzisiaj, od czasu do czasu, będę dodawać posty dotyczące różnych sposobów i metod pielęgnacji ciała i urody, które poznałam i wypróbowałam.

Chcę Wam dziś zaprezentować łatwy, tani a przede wszystkim naturalny sposób na gładką i świeżą cerę. Poznałam go już dawno temu, jednak nie pamiętam gdzie to wyczytałam/usłyszałam. Jak szperam po internecie w tej chwili, to widzę, że jest to sposób znany, ale nie w tym rzecz... Już od dawna stosuję tę znakomitą metodę i wciąż nie mogę się nadziwić. Usuwa ona wierzchnią warstwę martwego naskórka pozostawiając skórę jedwabiście gładką i przede wszystkim czystą. Pomaga również na trądzik, plamki, odbarwienia na skórze itp.
STEP 1:
Wet your face with warm water to open up your pores.

STEP 2:
Soak the cotton pad with some lemon juice and add sugar (more or less half of the teaspoon).

STEP 3:
Scrub your face around.

STEP 4:
Rinse your face.

STEP 5:
Touch your soft skin and enjoy the moment :)

................................................

 
KROK 1:
Zmocz twarz ciepłą wodą by otworzyć pory.

KROK 2:
Nasącz wacik sokiem z cytryny i posyp cukrem (około pół łyżeczki).

KROK 3:
Wcieraj, oczywiście nie za mocno.

KROK 4:
Opłukaj twarz.

KROK 5:
Dotykaj swojej gładziutkiej skóry i rozkoszuj się chwilą :)3 komentarze:

 1. naprawdę działa!! dotykałem skóry blogerki i rozkoszowałem się chwilą :p

  OdpowiedzUsuń
 2. świetnie ze dodajesz posty nie tylko o modzie ,ale również o tym jak można w przyjemny i tani sposób zadbać o twarz! na pewno spróbuje krok po kroku tak jak opisałaś :) good job girl as always! :)
  ~z

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dzięki Zocha! Spróbuj, spróbuj, od razu poczujesz różnicę :) :*

   Usuń

Thank you all for your comments. They are highly appreciated.